Junk Art - Настільні ігри - Безкоштовна доставка на наступний день

$600

Опис

Ви відомі у всьому світі як перспективний художник, який може брати повсякденні речі, викинуті іншими, і перетворювати їх на витвори сучасного мистецтва - джанк-арт. Оскільки ваше ремесло стало настільки популярним, інші почали наслідувати ваш стиль і організовувати конкурси в різних містах по всьому світу. Вам потрібно наважитися відвідати ці місця і показати, що ви можете піднятися до такого рівнядосягти вершини своєї гри за інших правил та умов.

У грі Junk Art ви відвідаєте 3 з 12 можливих локацій. Деякі локації недоступні в залежності від кількості гравців. У грі також є 3 порожні карти локацій, щоб ви могли створити свої власні локації. Кожна локація вимагає від вас скласти ряд блоків дивної форми на крихітній платформі різними способами. Наприклад, одна локація може вимагати від вас швидкого укладання всіх блоківФішки одного кольору, а інші - іншого, дадуть вам можливість змусити інших гравців будувати з певними фігурами тощо.

Перемагає гравець, якому вдасться залучити найбільшу кількість вболівальників наприкінці гри. Кожна локація присуджує гравцям різну кількість вболівальників залежно від правил та умов самої локації. У деяких локаціях найвища споруда в кінці гри принесе вам 5 вболівальників; у деяких локаціях певна кількість вболівальників принесе вам певну кількість фігур, якщо ви використали певну кількість фігур протягом раундузалежно від використаної кількості тощо.

Junk Art продається в дерев'яній коробці.

Вміст включає в себе:

- 6 дерев'яних підстав

- 30x 5 жетонів фанатів

- 30x 1 жетон вболівальника

- 60 дерев'яних мотлоху

- 60 листівок у стилі джанк-арт

- 12 карт міст

- 3 порожні картки міст

- 1 стартовий гравець / напрямок гри на карті

- 1 спеціальна зіркова картка

- 3 картки кактусів - 1 рулетка

ВІДЕО

$600

Прокрутити до верху