Запам'ятай нашу подорож - настільні ігри

$670

Опис

Remember Our Trip - це настільна гра, в якій гравці відтворюють карту міста, яке вони відвідали разом. Повернувшись до своєї країни, ви та інші гравці зібралися разом, щоб спробувати згадати карту Кіото або Сінгапуру (залежно від обраної вами ігрової дошки). Вам потрібно скласти пейзаж карти, використовуючи фрагменти ваших спогадів, при цьому ви заробляєте бонусні бали, якщо ваші спогади будутьпам'яті збігається з пам'яттю основної плати та інших плеєрів.

У грі кожен гравець має індивідуальну дошку зображень, в той час як всі користуються загальною дошкою карт. Кожен з дванадцяти раундів гри починається з розкриття "карти пам'яті", яка показує один з шести візерунків, які гравці можуть побудувати на своїй дошці зображень за допомогою жетонів зображень, які вони черпають. Протягом декількох раундів ви будете компонувати жетони зображень поруч один з одним, і якщо у вас є правильні жетони на дошці зображень, топравильної форми, ви раптом "згадуєте" будівлю, яка відповідає формі та зображенню, розміщуючи її на загальній карті та отримуючи за неї очки. Ви можете додатково отримувати очки за доповнення будівель жетонами зображень, які відповідають будівлям, що запам'яталися іншим гравцям, тобто тим, які вони розмістили на загальній карті раніше. Тепер ви теж запам'ятали цю будівлю!

У кожного гравця також є карти цілей і карти пам'яті фотографій, і ви можете набирати очки за їх виконання. Якщо ви не можете вписати всі фрагменти зображення в гру, ви втрачаєте очки за розкидані думки. Для більш складної гри ви можете використовувати область 7х6 на ігровому полі Кіото або Сінгапуру замість звичайної області 7х7.

$670

Прокрутити до верху