Квадрополіс - Настільні ігри - Для вечірки та сім'ї

$110

Опис

Квадрополіс - це фантастична сімейна стратегічна настільна гра від авторитетного видавництва Days of Wonder. До чотирьох гравців беруть на себе роль містобудівників та архітекторів. Які квартири, магазини, фабрики, гавані чи парки ви побудуєте і де?

Гра Квадрополіс (Quadropolis) триває чотири раунди, поєднуючи в собі управління руками та розміщення тайлів. На початку кожного раунду ви заповнюєте центральну дошку (сітка 5х5) тайлами. Це різноманітні будівлі, які ви можете розмістити у своєму місті. Кожен тип будівель має власну схему підрахунку очок у кінці гри. Вам потрібно буде обертати кілька різних пластин "колекції наборів"!

У кожного гравця є чотири архітектора, пронумеровані 1-4. У свій хід ви розміщуєте одного архітектора навколо центрального поля, поруч з рядком або стовпчиком на ваш вибір. Потім ви кладете тайл у цей рядок або стовпчик, який дорівнює номеру архітектора (наприклад, другий тайл для архітектора під номером 2). Жетон стрибає на порожнє місце на дошці. Тепер ви заблокували наступного гравцяВони повинні вибрати інший рядок або стовпчик, забрати тайл, і жетон знову пересувається...

Якщо ви взяли тайл з архітектором під номером 2, ви повинні розмістити цю будівлю на своїй міській дошці гравця. Вона повинна знаходитися в стовпчику або рядку, який відповідає цьому номеру, або в районі з таким же номером. Або, якщо це житловий будинок, він може знаходитися на вершині цього тайла, якщо номер дорівнює висоті поверху.

Після того, як ви розмістили кілька тайлів, а суперники починають блокувати основне поле, вільні слоти починають зникати. Час надягти капелюх для роздумів, мер, якщо ви хочете набрати багато очок!

Існує "Класичний" режим (м'яке знайомство з Квадрополісом) та "Експертний" режим. Останній - це саме та головоломка на побудову шаблонів, яку так люблять фанати настільних ігор! Висока взаємодія гравців? Багато ключових рішень? Зручна вкладка для налаштування гри? У Квадрополісі є за що полюбити.

Кількість гравців: 2-4 гравці

Час: 30-60 хвилин

Вік: від 8 років

$110

Прокрутити до верху