Лабораторія паніки - Настільні ігри

$110

Опис

Амеби втекли і повзуть на всі боки! Ловіть їх швидше!

У Panic Lab гравці-науковці докладають усіх зусиль, щоб з'ясувати, яку амебу спіймати і куди вона могла витекти. Щоб розпочати гру, перетасуйте 25 карт, а потім розкладіть їх по колу.

На початку раунду один з гравців кидає чотири спеціальні кубики, які вказують на колір, форму та візерунок амеби, яку шукають, а також на колір лабораторії, з якої вона вийшла, і в якому напрямку вона рухалася. Змагаючись одночасно, гравці повинні знайти лабораторію, а потім рухатися в правильному напрямку, щоб виявити амебу (яка, звичайно, може бути смугастою, а не плямистою).

Але зачекайте! Якщо ви натрапите на вентиляційний отвір після виходу з лабораторії, вам потрібно перейти до наступного вентиляційного отвору в колі, перш ніж продовжувати пошук. (Амеби воліють подорожувати в темряві, коли це можливо.) Крім того, якщо амеба проходить через один з трьох пристроїв для мутації в колі, вам потрібно змінити критерії пошуку, шукаючи щупальцеву амебу замість хвостатої, наприклад, або ж шукатипомаранчева/червона амеба замість синьої/фіолетової. Бац!

Перший гравець, який покладе руку на правильну карту, отримує жетон, а перший гравець, який збере п'ять жетонів, перемагає!

$110

Прокрутити до верху